Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi Spółka z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk-Automatyk

Miejsce pracy: Zakład Wodociągów i Kanalizacji ul. Warszawska 7.

Oferta ważna do odwołania.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw i remontów,
  • kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków,
  • sprawdzanie urządzeń automatyki kontrolno-pomiarowej,
  • wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie kierunkowe – elektryk/automatyk lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pełne przeszkolenie i narzędzia do pracy (telefon, komputer),
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system premiowy,
  • fundusz socjalny.