Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi Spółka z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

MECHANIK-KONSERWATOR

Miejsce pracy: Warsztat Mechaniczny

Opis stanowiska:

  • Konserwacja i naprawa dźwignic, maszyn i urządzeń mechanicznych

  • Montaż i demontaż części i samochodów i maszyn

  • Regulacje i naprawy

  • i inne polecone zadania

Wymagania

  • wykształcenie: kierunkowe – mechanik – elektromechanik , konserwator lub pokrewne

  • wiek powyżej 30 lat

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia energetyczne SEP G1

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • pełne przeszkolenie i narzędzia do pracy

  • fundusz socjalny.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać do sekretariatu Spółki (z uwzględnieniem kariery zawodowej – o ile jest)

ul. Świecka 68 lub pocztą elektroniczną : pk@pkk.tuchola.pl

Administratorem Państwa danych osobowych, przekazanych w dokumentach aplikacyjnych, jest Przedsiębiorstwo Komunalne w Tucholi Sp. z o.o. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej, w zakładce „klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy”

*- Zaznacz krzyżykiem właściwe pole wyboru