Harmonogramy wywozu śmieci

Miejscowości

  1. PRZY SZOSIE SĘPOLEŃSKIEJ, NOWA TUCHOLA, WYSOKA WIEŚ, HUBY, MAŁY MĘDROMIERZ, PRZY SZOSIE BYDGOSKIEJ
    POBIERZ
  2. RACIĄŻ, WYSOKA, RACIĄSKI MŁYN, WYSOKI MŁYN, MROWINIEC, NADOLNA KARCZMA, NADOLNIK
    POBIERZ
  3. JESIONOWO, BIAŁOWIEŻA, STOBNO, STOBNO BORKI, STOBNO TAJWAN, STOBNO POD KOMORZĄ, LUBIERZYN
    POBIERZ
  4. BLADOWO, BLADOWO WYBUDOWANIE, NAD BLADÓWKIEM, SŁUPY
    POBIERZ
  5. LEGBĄD, RADONEK, BRODY, KOŃSKIE BŁOTA, KOŚLINKA,ŁOSINY, NIWKI, LASEK, FOJUTOWO, JATY, BIAŁA,RZEPICZNA, BARŁOGI, KLOCEK, WOZIWODA, BIELSKA STRUGA, WIELKA KOMORZA, MAŁA KOMORZA, DĄBRÓWKA
    POBIERZ
  6. PLASKOSZ, WYMYSŁOWO, KIEŁPIN, KIEŁPIN NA POLACH, TRZCIONEK, KIEŁPIN STEGNY, KIEŁPIN POD LASEM, KIEŁPIN WIŚNIÓWKA
    POBIERZ
  7. KAMIENICA
    POBIERZ
  8. BAGIENICA, MAŁA KLONIA, WIELKA KLONIA, PRZYROWA, WIELKI MĘDROMIERZ
    POBIERZ
  9. GOSTYCYN
    POBIERZ
  10. PRUSZCZ
    POBIERZ
  11. ŻÓŁWINIEC, ŚWIT, ŁYSKOWO, PIŁA, UL. PILSKA W GOSTYCYNIE
    POBIERZ
  12. WYBUDOWANIA: PRUSZCZ 7, 8 BAGIENICA 48, 50
    POBIERZ
  13. BYSŁAW, TEOLOG, PŁAZOWO, WANDOWO, SZUMIĄCA
    POBIERZ
  14. CIERPLEWO, SUCHA, SOKOLE KUŹNICA, WIELONEK
    POBIERZ
  15. BYSŁAWEK NUMERY: 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 35A MINIKOWO 70, 73 LUBIEWO 67, KLONOWO 152
    POBIERZ
  16. MINIKOWO, ZAMRZENICA
    POBIERZ
  17. BYSŁAWEK
    POBIERZ
  18. KLONOWO
    POBIERZ
  19. LUBIEWO, LUBIEWICE, TRUTNOWO, BRUCHNIEWO, BRUKNIEWO, KOŹLINY
    POBIERZ
  20. WEŁPIN
    POBIERZ
  21. KĘSOWO, KRAJENKI
    POBIERZ
  22. PIASTOSZYN, GROCHOWO, ŻALNO, NOWE ŻALNO
    POBIERZ
  23. WIESZCZYCE, BRZUCHOWO, BRALEWNICA, ADAMKOWO, PAMIĘTOWO
    POBIERZ
  24. TUCHÓŁKA, SICINY, JELEŃCZ
    POBIERZ
  25. OBROWO, SICINKI
    POBIERZ
  26. LUDWICHOWO, DROŻDŻENICA, PRZYMUSZEWO
    POBIERZ
  27. GMINA CEKCYN
    POBIERZ

 

 

Tuchola ulice

  1. CEGIELNIANA, WITOSA, TOWAROWA, ŚWIECKA, SŁONECZNA, RUDZKI MOST
    POBIERZ
  2. OGRODOWA, ZAMKOWA, PL. ZAMKOWY, LIPOWA, KRZYWA, SZKOLNA, KOŚCIELNA, CHOJNICKA, KU WIATRAKOM, POŁCZYŃSKIEGO, CZERSKA, MŁYŃSKA, ZBOŻOWA, POLNA, ŁANOWA, GŁÓWNA, MIEJSKI RÓW, PODMIEJSKA, RYBACKA, STARE MIASTO
    POBIERZ
  3. ODJ MICKIEWICZA, ODJ CZARNA DROGA, BYDGOSKA
    POBIERZ
  4. ODJ LEŚNE, ODJ 11 LISTOPADA, ŻWIRKI I WIGURY, KOŚCIUSZKI, AL. LOP, GRUNWALDZKA, PIASTOWSKA
    POBIERZ
  5. KOLEJOWA, STARODWORCOWA, CHOPINA, DWORCOWA, STARY DWORZEC, GARBARY, SĘPOLEŃSKA, WIEJSKA, ODJ KOPERNIKA
    POBIERZ
  6. NAD BRDĄ, PRZEMYSŁOWA, BUDOWLANA, TRANSPORTOWA, USŁUGOWA
    POBIERZ
  7. WARSZAWSKA, KARASIEWICZA, NOWODWORSKIEGO, STARA, SAGANOWSKIEGO, POCZTOWA
    POBIERZ